Працівники закладу

Бєльська Ольга Володимирівна вчитель інформатики та математики
Васенко Євген Вікторович вчитель предмета «Захист України», праці, образотворчого мистецтва
Габер Едуард Валерійович вчитель фізичної культури
Громенко Надія Іванівна вчитель початкових класів
Дехтярьов Борис Михайлович вчитель англійської мови
Дехтярьова Тетяна Іванівна вчитель фізики та астрономії
Заяць Наталія Володимирівна вчитель початкових класів
Кліпіліна Неллі Олександрівна вчитель початкових класів
Коваль Анастасія Федорівна вчитель інформатики, фізики та математики
Криця Наталія Анатоліївна вчитель української мови та літератури
Куранова Ірина Петрівна вчитель російської мови
Лифар Римма Олександрівна вчитель початкових класів
Марухненко Катерина Володимирівна вчитель хімії
Оболенська Дарина Геннадіївна асистент вчителя
Овдієнко Марія Валентинівна вчитель англійської та української мови
Осінцева Наталія Олексіївна вчитель зарубіжної літератури, праці
Підгорська Наталя Іванівна вчитель історії та основ здоров’я
Попитайленко Лідія Валентинівна вчитель початкових класів
Попльовіна Ольга Вікторівна практичний психолог
Рак Алла Вікторівна вчитель початкових класів, бібліотекар
Рибальченко Оксана Сергіївна вчитель географії
Різниченко Микола Олегович вчитель фізичної культури
Різниченко Юлія Сергіївна вчитель початкових класів
Солоп Ольга Анатоліївна асистент вчителя
Сопова Наталія Олексіївна вчитель української мови та літератури
Усова Ольга Миколаївна вчитель початкових класів
Фоміна Оксана Валеріївна вчитель математики
Хижняк Тетяна Григорівна педагог-організатор
Цвіренко Тетяна Володимирівна вчитель англійської мови
Чорний Сергій Олексійович вчитель фізичної культури
Чулков Володимир Миколайович вчитель історії
Чулкова Віта Вікторівна вчитель математики
Осінцев Володимир Степанович завгосп
Щедріна Юлія Сергіївна секретар
Борисенко Олена Володимирівна прибиральниця службових приміщень
Курач Оксана Вікторівна прибиральниця службових приміщень
Низяєва Надія Михайлівна прибиральниця службових приміщень
Сидоренко Марина Миколаївна медична сестра
Трубчанінов Юрій Іванович робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель
Шереберя Любов Олександрівна прибиральниця службових приміщень
Коптєв Володимир Петрович сторож
Лобода Володимир Михайлович сторож
Низяєв Віктор Якимович сторож
Тітов Едуард Віталійович машиніст (кочегар) котельні
Дунаєв Сергій Анатолійович машиніст (кочегар) котельні
Сопов Євген Сергійович машиніст (кочегар) котельні
Назаров Володимир Петрович машиніст (кочегар) котельні